Eesti Русский English
 Uudised (0)Uudiste arhiiv
Uudised puuduvad
TRANSPORT (3):
   

  

TELLIMINE

Tellimine


Hetkel müügis olevad ehted leiad Plum D’Or  stuudiost või partnerite salongides, kodulehel või Plum D'Or facebook-i lehel. Plum D’Or kaubamärgi tooted ootavad uusi omanikke juba täna. Kui Sa ei leia omale või oma lähedasele sobivat ehet, siis anna oma soovist teada ja valmistame ka eritellimusel ehteid.  Kõik Teie soovid oodatud! 
Ehteid on Sul võimalik tellida nii Plum D’Or kodulehel kui ka endiselt e-maili teel info@plumdor.com. Ehete tellimiseks e-maili teel saatke meile meelepärase ehte lingi või kirjeldusega. Tellimuse kinnitamisel saadetakse Teile e-mailile arve, mille tasumiseks on Sul kolm päeva aega.

Kõiki ehteid on nüüd võimalik näha, proovida ja soetada Tallinnas asuvast stuudiost!


Üldised tingimused

Müüja PLUM DOR OÜ müüb kaupu www.plumdor.com e-poe kaudu.

Käesolevad tellimistingimused kehtivad ostu-müügilepingutele (edaspidi leping), mis sõlmitakse interneti-kaupluses plumdor.com, kaupa telliva isiku (edaspidi klient) ning BJS & Supplies OÜ (edaspidi müüja) vahel. Ostu-müügileping loetakse sõlmituks, kui tellimus on edastatud Tellija poolt ja tellimuse kinnitus/arve on saadetud kliendi e-meili aadressile. Teie poolt esitatud andmed on konfidentsiaalsed ja neid ei edastata kolmandatele osapooltele (välja arvatud seaduses ettenähtud korras).

Kasutajatuge ja infot kaupade ja teenuste kohta osutatakse e-posti teel info@plumdor.com Eesti, Inglise ja Vene keeles.

Kaupade ja teenuste kohta muudatusi võib müüja teha mistahes ajal ja ette teatamata.

Kõik hinnad on välja toodud Eurodes ja kõik hinnad sisaldavad käibemaksu. Kauba eest on võimalik tasuda mistahes pangas tellimus-arve alusel.

Ostujuhend

Selleks, et kaupu osta kondoomipoest pead registreerima püsikliendiks Ostu sooritamisel klient kinnitab ja annab nõusoleku, et on läbi lugenud, tutvunud ja nõustunud ostutingimustega.

Toodete valimine

1. Vali endale meelepärane toode. Tootele klikkides avaneb selle detailvaade, kus saad vaadata toote pilte, lugeda lisainfot ning määrata soovitud kogust. Pane tähele laoseisu osas kuvatavaid märkusi: mõne toote puhul on võimalik, et sinu soovitud toode on parasjagu lattu tellimisel. Kui toode sobib ja soovitud kogus on paigas, siis kliki nuppu „Lisa korvi“.

2. Ekraani vasakus ülanurgas näed oma ostukäru hetkesummat ning toodete kogust. Selleks, et vaadata ostukorvi sisu lähemalt, kliki ekraani paremas ülanurgas ostukorvi ikoonile „Ostukorv“.

3. Kui soovid tellida rohkem tooteid, jätka toodete valimist. Iga toote puhul, mida soovid osta määra sobiv koguse number ja vajuta toote juures asuvale ikoonile „Lisa ostukorvi“.

Ostukorvi sisu vaatamine ja muutmine

1. Et vaadata ostukorvi sisu lähemalt, kliki ekraani paremas ülanurgas ostukorvi ikoonile „Ostukorv“.

2. Kui oled kõik soovitud tooted välja valinud, vajuta ikoonile „Kinnita tellimus“.

3. Kui soovid mõnda toodet ostukärust eemaldada, vajuta lehekülje paremal üleval nurgas asuva ostukäru. Seejärel kuvatakse sulle ostukärus olevad tooted. Toote eemaldamiseks ostukärust vajuta toote real asuvale prügikastiikoonile „kustuta“ või vähenda kogus nullini "0". Seejärel toode eemaldatakse ostukorvist ja automaatselt uuendatakse Ostukäru sisu.

4. Kui soovid osukorvis oleva kauba kogust muuta, vajuta kauba järel oleval koguse juures olevat „+“ või „-„ märki või kirjuta soovitud kogus koguse lahtrisse.

Tellimuse andmete sisestamine

Kui tellimus on lõplik, soorita Ostukäru all järgnevalt kirjeldatud 3 sammu:

1. Kui ostad meil esimine kord, tTäida ankeet enda isikuandmete kohta. Väljade täitmise õigsuse eest on vastutus sinul. Kui oled registreerunud ning oma kasutajanime ja salasõnaga sisse loginud, siis on sinu andmed juba eeltäidetud ning need tuleb vaid üle kontrollida ja vajadusel teha muudatused. Tasub silmas pidada, et arve saaja ning kauba saatmise aadressid võivad olla erinevad.

2. Tellimuse kinnitamiseks tutvu meie e-poe Kasutustingimustega. Kui oled kasutustingimustega nõus, siis märgi „linnukene“ rea „ Nõustun tingimustega“ ette.

Vali kauba kättesaamise viis. Selleks, et saaksid tellimuse kinnitada, on vaja määrata tellimuse kättesaamise viis. Valida on kahe kättetoimetamise viisi vahel, kas Eesti Post või SmartPost.  Smartpostiga saatmise puhul vali palun kindlasti nähaolevast rippmenüüst ka Smartposti automaadi asukoht, kust soovid kauba kätte saada.  SmartPostiga saatmise hind on kuvatud valiku taga.

Vajadusel saad sisestada lisinfot tarne või kaupadega seotud küsimuste korral.

3. Vali makseviis. Tasuda on võimalik kahel viisil „Maksa ülekandega“ või sooritada makse SEB või SWEDBANK pangalinkide kaudu

Pangaandmed

Ehete eest on võimalik tasuda nii pangaülekandega (Swedbank) kui ka sularahas (järgi tulemisel).
PLUM DOR OÜ

Arvelduskonto EUR

Swedbank
IBAN: EE672200221062867552
SWIFT kood/BIC: HABAEE2X

SWEDBANK AS
Liivalaia 8, 15040 Tallinn

Tasumine ülekandega


1. Sinu e-mailile saabuvad kohe peale tellimuse kinnitamist tellimuse numbr ning maksmisele kuuluv summa, samuti on kirjas meie pankade arveldusarve numbrid. Kindlasti märgi makse selgitusse tellimuse number!

2. Mõnes teises pangas arve alusel makstes makse sooritamisest koheselt meie süsteemi teadet ei saadeta ning sellisel juhul loetakse makse sooritatuks peale raha laekumist meie kontole.

3. Sinu tellimus võetakse töösse pärast makse laekumist.

4. Ülekandega tasumisel on maksetähtajaks 7 päeva. Tellimuse eest tähtajaks mittetasumisel tellimus tühistatakse.

5. Kui soovite kaupa kiiremini kätte saada, saatke palun sellekohane e-kiri koos maksekorraldusega. Saame jooksvalt kontrollida ning kaubad postitada.

Garantii ja tagastamine

Kõikidele toodetele kehtib pretensiooni esitamise aeg VÕS § 218 järgi. Tagastamise tunnistusena kehtib arve/ostutsekk. Toodete puhul palume täpselt jälgida kaubaga kaasas olevat kasutusjuhendit ning vastavaid instruktsioone. Pretensiooni esitamise õigus ei kehti juhul, kui kauba puudus on tingitud toote valest kasutamisest või toote rikkumisest.

Kauba tagastamisõigus on 14 päeva. Kaup peab olema originaalpakendis koos originaalarvega ja kõigi markeeringutega. Kaup ei tohi olla kasutatud. Raha tagastatud kauba eest kantakse kliendi arveldusarvele esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem kui 30 päeva jooksul peale kauba tagasi jõudmist müüjale.

Kauba tagastamiseks saatmiskulud tasub klient. Kui tagastamisele kuuluv kaup on mõnel viisil kahjustatud, ei kuulu kaup tagastamisele.

Privaatsus

Ostja isikuandmed on konfidentsiaalne info ja ei kuulu avaldamisele kolmandatele osapooltele, v.a. seadusega ettenähtud juhtudel.

Transport


Rahvusvahelise postituse maksumuse kohta küsi lisainfot info@plumdor.com.
Tarneaeg Eestis 2-3 tööpäeva jooksul peale makse laekumist. Erandjuhtudel anname kindlasti viivitusest eelnevalt märku.

Kõik ehted on saadaval ka posti teel. Sel juhul lisandub ehte hinnale ka postikulud >