Eesti Русский English
 Uudised (0)Uudiste arhiiv
Uudised puuduvad
TRANSPORT (3):
   

  

Kaubamärgist

Plum D'Or kaubamärgist

 
     
 
 
 
     
Plum D'Or - see on killuke Teie õnnelikust loost. Ehted on loodud, et talletada kõige väärtuslikemaid hetki elus ning muuta iga päev erilisemaks. 
 
Meid inspireerivad südamesse peidetud ehedad emotsioonid. Kohtuvad unikaalne nägemus imelisest tervikust ning meisterlik teostus, et luua erakordse kvaliteediga ehteid, mis on Sinu tunnete tõeline peegeldus.
 
Plum D'Or disainerid kombineerivad kaasaegset tehnoloogiat käsitööga. Eristuv ning unikaalne disain, teeb ehetest midagi märksa enamat, kui pelgalt aksessuaar. Plum D'Or kasutab Euroopa kvaliteedinõuetele vastavaid materjale, mis ei põhjusta allergilisi reaktsioone. Ka valmis ehete puhul on garanteeritud kõrge kvaliteet. Selle tagamiseks, teostatakse kogu loomeprotsessi vältel range ja kompromissitu kvaliteedikontroll, alates disainimisest kuni lõpliku teostuseni.
 
Ehteid luues arvestatakse globaalseid trende ning peetakse silmas ka individuaalseid eelistusi. Kõikidesse esemetesse, mis disainerite käte all valmivad, suhtutakse erilise hoole ja pühendumusega. Valmistatud ehetesse pannakse oma hing.
 
Kaubamärk - “ Plum D'Or“ - koosneb kahest detailist: kuldsest ploomist ja kaunist daamist. Disainerid on logo loomisel pannud sellesse kogu oma hinge ning kujundanud selle küpse ploomina. Daam kuldsel ploomil on naiselik, sensuaalne ja vaba. Teda võluvad disainitud ehted, ta kannab neid lihtsalt ja loomulikult. Ta täidab elu naeru ja positiivse energiaga, paelub ja nakatab, näidates vaimu vabadust ja stiilseid ehteid. 
 
Kaubamärgi loojad Dina Aller ja Olga Kalashnikova.
Plum D’Or sündis 2012 aasta talvel ja 2013 aasta suvel hakati tegutsema.